FARK EDİLEBİLİR OLMAK

İnsanların durup izlemesini, izledikten sonra da sizi hatırlamasını sağlamak için öyle büyük bütçeli prodüksiyonlara ihtiyacınız yok. Tanıtımınız için daha etkili bir yöntem biliyoruz: Capcanlı bir çizgi filme ne dersiniz? Tanıtım filminiz asıl bu sayede sıkıcılıktan kurtulacak ve hedefi vuracak.

SİZ SADECE HAYAL EDİN

Dilerseniz markanızı bir süper kahraman tanıtsın. Veya bir korsanın maceralarıyla mesajınızı yerine ulaştıralım. Bir maskotunuz mu var? Ona hayat verelim. Peki ya tanıtımınızı bizzat kendi karikatürünüzle yapmayı ister miydiniz? Siz sadece hayal edin, biz gerçekleştirelim.

SOSYAL MEDYADA DİKKAT ÇEKİN

İnsanlar ilgi çekici veya eğlenceli içerikleri paylaşırlar. Biz markanızın viral markette kendisine yer bulmasını sağlayacak öğelerin neler olduğunu biliyoruz. O halde, izlerken sıkmayan, etkileyici müzik ve ses efektleriyle heyecan yaratan, espirili bir çizgi film yapalım; sosyal medyada kendi kendine yayılsın.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK

Animasyonlarımızı standart web ve tv formatlarında, istediğiniz video formatına uygun olarak oluşturabiliriz. Sınırlarımızı çağın son teknolojileri belirliyor. Bugün Full HD televizyonlar ve retina ekranlar; yarınsa yepyeni teknolojiler…

PROFESYONEL EKİP

Yaptığı işten zevk alan, teknolojik yenilikleri takip eden, tecrübeli ve dinamik bir ekibiz. İşimizi rakiplerimize göre hem daha hızlı, hem daha hesaplı yapıyoruz. Tüm yaratım sürecinde sizin fikirlerinizi önemsiyor ve hedef kitlenizi yakalayacak adımlar atmaya özen gösteriyoruz.

YARATICI, SIRA DIŞI AKILDA KALICI

İmaj çağında hafızalarda yer edebilmek artık daha kolay. Yazılar arasında sıkışıp kalmayın. Gelin sizi illüstrasyon dünyasının renkli basamaklarından zirveye ulaştıralım. Fikirleriniz zengin görsellere dönüşsün.

DETAYLARDAKİ KALİTE

Tecrübeli ekibimizin elinden çıkacak birbirinden renkli ve kaliteli illüstrasyonlar, gören herkesin dikkatini çekmeye hazır. Bırakın hızımız ve kalitemiz bir bütün oluştursun. Siz ise illüstrasyonlarımızdaki farkı en ince detaylarda görmeye hazır olun.

STİLİ KENDİNİZ BELİRLEYİN

İster karikatüristik, ister fotorealistik; ama her halükarda olağanüstü bir çalışma sizi bekliyor. Uygulama alanlarımıza göz atmayı unutmayın: web siteniz, iOs veya Android uygulamanız, keynote’unuz, baskılı yayınlarınız, hediyelik eşyalarınız… Aklınıza gelebilecek her alanda fark yaratalım.

SONSUZ HAYAL DÜNYASI

Hayal gücümüz, büyüdükçe hayatın içinde kaybolmaya yüz tutar. Ama bir illüstrasyon, karikatür ya da çizgi roman dikkatleri hemen üzerinde toplar. İşte bu yüzden yaptığımız işte yaratıcılığı ve sonsuz hayal dünyamızı ön planda tutuyoruz. Ve sizi, birlikte benzersiz işler ortaya çıkarmak üzere bekliyoruz
BİZE ULAŞIN!