Animative, 1999 yılından beri sektörde yer alan profesyoneller tarafından 2012 yılında kurulmuş bir 2 boyutlu animasyon stüdyosudur.

Bugüne kadar dünya devi Fortune 500 firmalarından yeni kurulmuş start-up’lara kadar çeşitli ülkelerdeki sayısız marka ile çalıştık ve kaliteyi yükseltmek için her zaman elimizden geleni yaptık. Sizin için de mutlaka bir çözümümüz olduğuna emin olabilirsiniz.

Markamız işine tutkuyla bağlı, heyecanını dinamik tutan genç bir ekip tarafından yönetilmektedir. Tüm diğer hizmetleri eledik ve tamamen animasyona odaklandık.

Çalıştığımız uzman sanatçılar, özel premium animasyonlarla mesajınızı hedef kitlenize tam olarak ulaştırmak için hazırdır. İster açıklayıcı bir video, ister çocukların keyifle izleyeceği bir çizgi film klip, ister bir eğitim videosu, isterseniz de TV’de yayınlanacak bir reklam animasyonu olsun, biz isteklerinizi hayata geçirmek için hazırız.

Amacımız kalplere dokunan hikayeler oluşturmak ve çalıştığımız her müşteriye hayallerinin ötesinde bir süreç sunarak onları dünyanın en mutlu müşterisi yapmaktır.

Her zaman ihtiyaçlarınıza özel, benzersiz tasarımlarımız ile markanızı bugünün rekabetçi dünyasında öne çıkarırken, kendi portföy çeşitliliğimizi de arttırmış oluyoruz.

Üstelik, tüm bunları bütçenize uygun şekilde ve esnek çözümlerimiz ile yapıyoruz.

Siz sadece hayal edin ve markanızı güvenle bize bırakın. Daha fazla bilgi için bizi hemen arayabilirsiniz.

Farklarımız

  • Size Özel Premium Tasarım
  • Rigleme ile Profesyonel Animasyon
  • Küresel Kullanım Lisansı
  • Sonsuz Kullanım Hakkı
  • Hızlı ve Ekonomik Süreç
  • Hayallerinizi Gerçekleştirebilme İmkanı
  • Sosyal Medya ile Uyumlu
  • Tüm Dijital Ekranlara Uygun

Çalışma Süreci

Tüm süreç 3 basit aşamada gerçekleşir:

1- Ön ödemeyle birlikte, yazdığınız notları, beğendiğiniz örnekleri ve senaryo ya da seslendirmeniz varsa bunları sizden alıyoruz. Ayrıca, eğer isterseniz, seslendirme veya senaryo hizmetini biz de verebiliriz.

2- Size, genel tarzı belirleyen örnek karakter ve mekan tasarımını, renk paletini, seçtiğimiz müziği ve senaryonun son halini gönderip onayınızı alıyoruz. Bu aşamada, seslendirmeye de karar verebilirsiniz. Senaryo, seslendirme ve tarza karar verdikten sonra bir sonraki aşamaya geçiyoruz.

3- Seslendirme kaydediliyor, karakterler rigleniyor ve assetler hazırlanıyor. Animasyon kısa sürede bitiyor ve size teslim ediliyor. Bu aşamada, 3 tur minör revize hakkınız bulunuyor. Düzeltmeleri hızlıca hazırlayıp size gönderiyoruz. Yolladığımız versiyon filigranlıdır, ancak son ödemenizi yaptıktan sonra yüksek kaliteli dosyayı size gönderiyoruz. İhtiyaç duymanız halinde, kaynak dosyaları ve videoyu 1 sene boyunca kendi sunucularımızda saklıyoruz. Hazırladığımız animasyonun ve oluşturduğumuz karakterlerin tüm hakları size geçmektedir.