Animative.com.tr’ye hoşgeldiniz. Animative.com.tr(“Animative”), Animative’in sahibi olduğu, işlettiği, lisansladığı veya kontrol ettiği bir web sitesini (“Animative Sitesi”) ziyaret eden herkesin aşağıdaki kullanım şartlarına uymasını zorunlu kılmaktadır. Bu hizmet şartlarını kabul etmiyorsanız, herhangi bir Animative Sitesi’ni kullanmamalısınız. Animative aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme, yeni maddeler ekleme ve çıkarma hakkını saklı tutmaktadır.

1- Kullanımla İlgili Sınırlamalar

Bu sitedeki içeriğin tüm hakkı Animative’e aittir. Aksi belirtilmediği müddetçe, bu site üzerindeki her türlü materyal, grafik, ses ve diğer bileşenlerin (“Materyaller”) telif hakkı Animative’e aittir. Bu site üzerindeki Materyallerin izinsiz olarak kullanılması, telif hakkı ve marka kanunlarını veya diğer kanunları ve Animative’in fikri mülkiyet haklarını ihlal edebilir. Bu sitedeki materyaller önceden Animative’in yazılı onayı alınmaksızın kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, bilgisayara yüklenemez, ilan edilemez, kaynak koda dönüştürülemez veya herhangi bir şekilde aktarılamaz. Ancak, bu Materyallerde yer alan herhangi bir telif hakkı unsurunu, markayı veya diğer müseccel bilgiyi silmemeniz veya değiştirmemeniz şartıyla, yalnızca kişisel ve ticari olmayan amaçlarla evde veya arşivinizde kullanmak amacıyla Materyallerin bir suretini bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu sitede yer alan Materyaller yalnızca kanunlara uygun amaçlarla kullanılmak için verilmiştir. Bu siteden yazılım indirmiş olmanız halinde, yazılım, içinde yer alan veya ürettiği her türlü dosya ve görüntü ve beraberindeki verilerle birlikte (hepsi birlikte “Yazılım”) Animative  tarafından Yazılım için öngörülen amaç ve şartlara uygun olarak lisanslanmış kabul edilmektedir. Mülkiyet hakkı veya fikri mülkiyet hakları size devredilmemekte ve anılan haklar Animative’e ait olmaya devam etmektedir. Animative Yazılımın mülkiyet ve telif haklarının tamamına eksiksiz olarak sahiptir. İndirilen Yazılımın bakım yamaları, düzeltme, yükseltme veya ilave içermesi veya Animative tarafından size lisanslanan Yazılıma başka bir ilave veya değişiklik yapılması halinde, indirilen Yazılımın lisans şartları, indirilen Yazılımın beraberinde yer alan bir ihbarla özel olarak değiştirilmediği müddetçe mevcut lisanslarınızla aynı olacaktır. Yazılımı yeniden satamaz, kaynak koda dönüştüremez, tersine mühendislik işlemine tabi tutamaz, parçalarına ayıramaz veya insan veya makine tarafından algılanabilir başka bir şekle dönüştüremezsiniz.

2-  Bağlantı Verilen Siteler

Bu sitede, Animative tarafından yönetilmeyen başka sitelere bağlantılar verilmektedir. Animative bu sitelerin içeriğinden sorumlu değildir ve bu sitelerde yer alan bağlantıların içeriğine veya buralarda ifade edilen fikirlerin doğruluğuna ilişkin herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Bu gibi sitelere herhangi bir bağlantı verilmesi, Animative’in bu siteleri veya bu sitelerde sözü edilen ürün veya hizmetleri onayladığı anlamına gelmemektedir. Animative verilen bir bağlantıyı herhangi bir anda kaldırabilir. Söz konusu sitelerde geçerli olan kullanım şartları ve gizlilik politikaları, bu sitede geçerli olanlardan farklı olabilir. Bu siteden bağlantı verilmiş olan ve üçüncü bir şahıs tarafından yönetilen bir siteye girmeye karar verdiğinizde sorumluluk tamamen size aittir ve Animative’in söz konusu sitenin kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir zarar veya ziyanla ilgili herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

3- Yasal Uyarı

BU SİTEDEKİ MATERYALLER, YÜRÜRLÜKTEKİ İLGİLİ KANUNLARIN ELVERDİĞİ ÖLÇÜDE “AYNEN OLDUĞU GİBİ” VE SARİH VEYA ZIMNİ HERHANGİ BİR GARANTİ İÇERMEKSİZİN TEMİN EDİLMİŞTİR. ANİMATİVE TİCARETE UYGUNLUK VE BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK KONUSUNDA HERHANGİ BİR GARANTİ VERMEMEKTEDİR. ANİMATİVE MATERYALLERDE YER ALAN FONKSİYONLARIN KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ OLACAĞINA, KUSURLARIN DÜZELTİLECEĞİNE VEYA SİTENİN VEYA MATERYALLERİ SUNAN SUNUCULARIN VİRÜS VEYA BAŞKA ZARARLI BİLEŞENLER İÇERMEYECEĞİNE DAİR HERHANGİ BİR GARANTİ VERMEMEKTEDİR.

4- Fesih

Animative, bu hüküm veya şartlardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda, yalnızca kendi takdirine dayanarak işbu sözle derhal ve herhangi bir ihbarda bulunmaksızın feshedebilir. Animative’in, size herhangi bir ihbarda bulunmaksızın bu sitede değişiklik yapmasını ve tamamen durdurmasını kabul etmiş sayılırsınız. Her türlü bakım, onarım, iyileştirme ya da durdurmanın size mal olarak her türlü maliyetinin, Animative tarafından değil, sizin tarafınızdan üstleneceğinizi kabul etmiş sayılırsınız.