Fark Edilebilir Olmak

İnsanların durup izlemesini, izledikten sonra da sizi hatırlamasını sağlamak için öyle büyük bütçeli prodüksiyonlara ihtiyacınız yok. Tanıtımınız için daha etkili bir yöntem biliyoruz: Capcanlı bir çizgi filme ne dersiniz? Tanıtım filminiz asıl bu sayede sıkıcılıktan kurtulacak ve hedefi vuracak.


Profesyonel Ekip

Yaptığı işten zevk alan, teknolojik yenilikleri takip eden, tecrübeli ve dinamik bir ekibiz. İşimizi rakiplerimize göre hem daha hızlı, hem daha hesaplı yapıyoruz. Tüm yaratım sürecinde sizin fikirlerinizi önemsiyor ve hedef kitlenizi yakalayacak adımlar atmaya özen gösteriyoruz.


Yüksek Çözünürlük

Animasyonlarımızı standart web, tv ve sinema çözünürlüklerinde, istediğiniz video formatına uygun olarak oluşturabiliriz. Sınırlarımızı çağın son teknolojileri belirliyor. Bugün sinema perdeleri, 4K televizyonlar ve retina ekranlar; yarınsa yepyeni teknolojiler…


Sosyal Medyada Dikkat Çekin

İnsanlar ilgi çekici veya eğlenceli içerikleri paylaşırlar. Biz markanızın viral markette kendisine yer bulmasını sağlayacak öğelerin neler olduğunu biliyoruz. O halde, izlerken sıkmayan, etkileyici müzik ve ses efektleriyle heyecan yaratan, espirili bir çizgi film yapalım; sosyal medyada kendi kendine yayılsın.


Siz Sadece Hayal Edin

Dilerseniz markanızı bir süper kahraman tanıtsın. Veya bir korsanın maceralarıyla mesajınızı yerine ulaştıralım. Bir maskotunuz mu var? Ona hayat verelim. Peki ya tanıtımınızı bizzat kendi karikatürünüzle yapmayı ister miydiniz? Siz sadece hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Yukarı ^